Lamina Komárov s.r.o Úklidové služby Kovovýroba

lamina-komarov.czKonstrukce - Lamina Komárov s.r.o

Společnost Lamina Komárov, s.r.o byla založena v roce 1998 jako konstrukční a projekční společnost. Jeji náplní bylo a je na základě požadavků zákazníka vytvářet projekční a výrobní dokumentaci pro jednoúčelové stroje a zařízení vyráběné v kusových sériích včetně zajištění technologických postupů a výroby. (soustružení, vrtání, frézování a broušení) Buzuluk a.s., Bokraz s.r.o., Vojenské lesy ČR , SGS ČR, s.r.o. Hořovice a další.

V následujících letech jsme rozšířili sortiment na dodávku prvků pro stavebnictví . Jednalo se o konstrukční svařované prvky střech, krovů, přímých i točitých schodišť, bran, branek a jednokřídlých i dvojkřídlých vrat.

Do dnešní doby jsme získali mnoho zkušeností a vypracovali se na stabilního člena ve strojírenské oblasti. V současné době spolupracujeme v oblasti konstrukce, kooperace a kovovýroby se společnostmi Dimex s.r.o , Röwer & Rüb s.r.o. a Mubea, spol. s r.o. Firma zajišťuje konstrukční, projekční činnost, veškerou zámečnickou a strojní výrobu, v požadované kvalitě a tím dosahuje maximální nabídku služeb pro široké portfolio zákazníků.

Oblast spolupráce

Mubea spol. s.r.o. Žebrák jeden z nejvýznamnějších celosvětových výrobců dílu pro automobilový průmysl
- zajištujeme soustružené strojní součásti v kusové výrobě

Dimex s.r.o a Röwer & Rüb s.r.o. patří mezi dodavatele technologií pro chov a ustájení koní. Kvalitu dodávaných řešeních potvrzuje obchodní partnerství s nejvýznamějším evropským výrobcem v této oblasti společnost Röwer & Rüb GmBh.
- zajištujeme projekční a výrobní dokumentaci, zámečnické a strojní výrobky

Několik ukázek dokumentace:
Areál pro chov koní - stáje   Zastřešený trenažér    Del. Stena 2300 - 3500    Exklusiv "New market"    Stáje

Poslední projekty

Mezi naše poslední projekty patří mimo jiné vodní kolotoč neboli kruhový trenažér určený pro volný pohyb koní. V loňském roce jsme realizovali první projekt vodního kolotoče v České republice. Koně se v tomto zařízení pohybuji v bazénu s vodou. Výška hladiny složení a teplota vody umožňuje provádět trenink i rehabilitaci koní.


vodní kruhový trenažér - Lamina vodní kruhový trenažér - Lamina vodní kruhový trenažér - Lamina vodní kruhový trenažér - Lamina